Shtëpia me 3 ari vend

Shitet nga: Islam 05 Mar 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga ''Flamuri''
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shes shtëpinë me 3 ari vend,shtëpia gjindet 400 metra afër shkollës fillore ''Lekë Dukagjini'' rruga ''Flamuri'' nr 145 shtëpia gjindet rreth rrugës kryesore dhe mund të shfrytëzohet për çdo lloj biznesi,shtëpia është një kat e gjysmë,në katin e parë janë tri dhoma të rregulluara ndërsa në katin tjetër lart janë tri dhoma,muret janë të ndara por dhomat nuk janë të rregulluara,shtëpia është e ndërtuar me material të fortë,pronari është shqiptar dhe posedon dokumentacion të rregullt.
Çmimi 140.000 EURO.
Mund të na kontaktoni në këtë nr tel 045260196
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim