Shtëpia me lokal në Ortakoll - Prizren

Shitet nga: Besim 25 Mar 04:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 000 EUR

Komuna: Prizren
Shtëpia ndodhet në afërsi të shkollës Abdyl Frashëri dhe Restaurant Sharri te rruga Caralevës në Ortakoll.

Shtëpia ka këto karakteristika:

Sipërfaqja e përgjithshme: 2 Ari

Sipërfaqja e mbrendshme: 3 kate banimi + podrumi dhe nënkulmi gjithsej 370 m2

Në shtëpi ndodhen: Gjithsej 5 Dhoma pra 3 dhoma të mëdha dhe 2 dhoma të vogla, 2 Sallona, 3 Banjo, 1 Terasë e mbyllur nga ana e përparme e shtëpisë, 1 terasë e hapur nga ana e mbrapme e shtëpisë dhe 1 ballkon.

Ka obor nga ana e përparme dhe e mbrapme e shtëpisë, parking për një veturë dhe lokali. Lokali është i ngjitur me shtëpi dhe mund të shëndrohet edhe në një sallon ose 2 dhoma të mëdha për banim.

Përball shtëpisë ndodhet një park i vogël ku fëmijët mund të lozin. Poashtu në lagje ka edhe parking të mjaftueshëm për vetura pra lagjja është shumë e bukur dhe e urbanizuar.

Shtëpia poashtu ka kyçje në rrymë nga 2 lagje të ndryshme dhe ka ujë 24 orë pa ndërprerje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim