Shtëpia me lokalet dhe me oborr në shitje.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Faik 25 Qer 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prona është e pakontestueshme.Shtëpia është e re,i ndërtuar me material të fortë.Ka tri lokale,podrumin dhe kati për banim me sipërfaqe prej 140m².Prona gjindet ne lagjen tabahana në rrugën kryesore.Ka edhe oborin e madh të cilën të interesuarit mund të shohin ne foto.Të interesuarit për informata të tjera mund të kontaktojn këta telona mobile : 044 306 724..DHE 044 190 981.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim