Shtëpia në Dardani e gatshme për banim

Shitet nga: Shefqet 11 Nën 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lagjia Dardania (ish Jaglenica)
Sipërfaqe: 270 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shtëpia së bashku me oborr ka gjithësej 7 ari truall.Shtëpia është 3 katëshe me 270m² perfshire podrumet ku posedon: sallon,kuzhinë,2 banjo,4 dhoma,një zhveshtore,garazh,teracen e madhe dhe dhe një lokal me dalje në rrugë.Ka të instaluar ujësjellësin dhe gjithashtu ka edhe bunar.
(Shtëpia gjendet afër market "DEMA")
Posedon dokumentacion të rregullt.
Të interesuarit mund të kontakojnë në këta nr. (edhe viber)

044/168-887 dhe 045/556-487
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim