Shtëpia në Shadërvan

Shitet nga: Shtepia 09 Gsh 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Adresa: Shadërvan
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shitet shtëpia në qendër të shadërvanit.Shtëpia është e vjetër dhe ka nevojë për renovim.Çmimi është i volitshëm.
Tel.044127590
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim