Shtëpia ne Prizren

Shitet nga: Veton 01 Mar 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr: "Fahridin Hoti"
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prizren
Shesë shtepine ne rr: "Fahridin Hoti" 2 kateshe me 4 dhoma dhe 2 sallona 1 banje, 3 koridora, kuzhine te veres kuzhine te mbrendshme, nxemje qendrore, 200 meter katror e izoluar mbrenda dhe jashte, eshte e kompletuar mbrenda dhe jashte.
Çmimi sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim