Shtëpia prej 350m2 ne Prizren

Shitet nga: Erblin 21 Shk 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 4 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prizren
Shes shtëpin në lokacionin Ortakoll ngjitur me Abi Center dhe mbrapa ish Ben Afit ,prej parkingut te Abi Center shtepia e dyt i rethuar me pleksi glas . Cila konsiderohet njē prej lagjeve më të bukur , çet dhe frekuentive .Shtëpia posedon : 2 Ari vend , perdhes dhe 3 kate , 320 m2 ,mbrapa dhe pas kopsht . Kati perdhes posedon 1 dhom , kuzhin , koridor , garazh . Kati 1 salon , kuzhin , koridor , banjo , ballkon para dhe pas . Kati 2 tre dhoma , koridor , banjo , ballkon para dhe pas . Kati 3 tre dhoma fjetjes , ne njeren dhom dush kabin , koridor , banjo , ballkon para . Shtëpia është e pajisur me nxemje çendrore dhe poashtu i mobilizuar dhe në atë gjendje shitet . I legalizuar me dokumente të regulta , dhe të gjitha vërtetohen në Notari dhe poashtu në Komunē.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim