Shtëpinë ne Rr. Salajdin Braha në Prizren

Shitet nga: Fatmiri 21 Sht 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Salajdin Braha
Sipërfaqe: 1 24 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shtëpia ka përdhesen dhe 2 kate, në përdhese është garazhi – {garazhi është me dy hyrje- njëra për veture nga rruga kryesore dhe hyrja tjetër nëpërmjet katit të përdheses}- , një banjo, kuzhina verore dhe dhome ushqimesh, ndërsa katin e parë salloni për mysafirë dhe salloni me kuzhinë. Në katin e dytë janë dy dhoma të fjetjes dhe banjo.
Shtëpia është përskaj rrugës siç mund ta shihni edhe në foto, shtëpia është me madhësi gabarite 10X6 m, ka oborr, dhe trualli në përgjithësi është 1 ari e 24m2. Çmimi është i volitshëm. Ka mundësi edhe ndërrim me 1 apartament ne Prizren dhe kompensim me të holla. Te interesuarit të kontaktojnë në tel 049 830 553 si dhe në Vibër.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim