Shtëpin luksoze në Arbanë Prizren

Shitet nga: valton 20 Shk 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Adresa: Arbanë - Prizren
Sipërfaqe: 360 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prizren
Shes Shtepin luksoze krejtesisht e gatshme per banim.
E paisur me uje (ka pusin ne oborr me uje te mjaftueshem si dhe ujesjellsin), ka 3banjo, 2sallone etj. gjithsej 10 dhoma.
Nderroj me Shtepi ose Banese ne Prishtine.
TEL...049578231///viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim