Shtëpin me 3.6 ari

Shitet nga: Edis 16 Qer 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shes shtepin 2 kat, e gjysem bodrum me 3.6 ari shtepia gjendet ne lagjen "jeta e re" shtepia ka 5 dhoma dhe dy banjo eshte e ndertuar materialisht e fort,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim