Shtëpitë për shitje!

Shitet nga: Bogoljub Fišić 23 Dhj 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Rifat Krasniqi Nr 74
Sipërfaqe: 870 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prizren
Për shitje dy shtëpi të reja e 300 metra katrorë dhe 800 m2 kopsht. Rruga Rifat Krasniqi Nr 74 Prizren.Kontakt është e mundur dhe numrat e telefonit +38136355960, +381641005624 dhe +381641005623 çmimeve është shumë e favorshme!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim