Shtepi Ne Lagjen Arbana

Shitet nga: ardit 09 Nën 00:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Arbane Tranzit
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shtepia eshte e ndertuar ne vitin 2010,kati pare sallon kuzhin 1 dhome 1 banjo, kati dyte 3 dhoma dhe 1 banjo si dhe ka 2 ari vend shtepia posedon uj,rryme,kanalizim eshte e gatshme per banim .Shtepia dokumentacionin e ka ne regull dhe mund te perkthehet menjeher ne emer te bleresit.Shtepia gjendet ne Lagjen Arbana Tranzit perball hotel Korabit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim