Shtepi

Shitet nga: Alajdin Qukiqi 25 Mar 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rifat Krasniqi
Sipërfaqe: 42 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Gjindet prapa hamamit dhe Xhamis se Emin Pashes , eshte dyqani i kovaqve dhe ndertesa esht dy kateshe me nenkulm. Qmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim