Shtepi 1.75 ari ne qender te qytetit ne Prizren ..

Shitet nga: shadervan 02 Mar 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shitet shtepia ne Shadervan- qender te qytetit ne prizren me my hymje 300m shtepia gjindet mbrapa xhamise te sinan pashase afersi kafeteria ``qendra`` dhe kafeteria ``ora`` (kino radnik) shtepia posedon 1.75 ari objekti eshte i ndertyar me material te forte objekti eshte i shtrire ne 11,5 x 7,5 ne vete permbane 4 nivele -podrumi permban dy hapsira -kati 1 salloni me kuzhine dhe trepezari,koridore dhe banjo -kati 2 posedon tri dhoma,dhome me banjo ne vete,koridor,dhe banjo e perbashket -nene kulmi posedone tre dhoma,terase dhe koridor te zgjeruare kontakt tel 044-261-188
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim