Shtepi 121m2 ne Prizren

Shitet nga: Arben Cana 03 Jan 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Komuna: Prizren
Shes Shtepin e cila gjindet ne qender te Prizrenit afer Abullances Stomatologjike, Shtepija ka siperfaqen 121 M/2 shtepija ka sallon kuzhin plus tri dhoma nje ashtu ka edhe kuzhin verore 2 banjo 2 ballkona dhe nje teras shtepija ka obrin perpara shtepija ka dekumentacijonin ne regul pres blers serioz per me shum inf...mud te kontaktini ne nr 044452517
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim