Shtepi 2.5 ari bodrumi dy kat dhe tavankat

Shitet nga: agron 02 Maj 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shtepia gjendet ne lagjen Ortakoll perfundi shkolles Abdyl Frasheri ka 2.5 ari ka oborr perpara shtepia eshte 1 ari dhe 1 ari ka pas ,shtepia ka bodrumin ne te cilin eshte edhe garazha pastaj jane 2kate nga 100m2,ke banjot nga bodrumi deri ne nenkulm.Eshte afer shkolles , emergjences keni dhe para shkollore afer.Shitet urgjentisht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim