Shtepi 3 Kate 11 Ari Oborr

Shitet nga: Xeni Real-Estate GROUP 19 Mar 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Adresa: Lagjja J.e Re Rr e Nashecit
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prizren
Shitet Shtepia e Re ne 3-Kate 240m2 Banim, me 11-ari Oborr e cila gjendet ne Lagjen Jeta e Re, saktsishte nga Hibb Petroll rruga per Nashec. Shtepia eshte EXTRA e Rregulluar me te gjitha Kushtet me moderne, 28m perreth Rruges Kryesore, ku ne Kuader te Oborrit jane dhe 3-Locale Afariste...
Pronari Shqiptar dhe posedon te gjitha Dokumentet perkatese. Per me shume INFFO na Kontaktoni ne Num tan Tel-Viber-WhatsApp
+386 49607074 +377 44 431 541 +381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej
Xeni Real-Estate GROUP
Pz-Kosove
Nentore 2017
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim