Shtepi 3 kateshe ne Prizren

Shitet nga: shani 23 Krr 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet shtepia 3-kateshe e cila gjendet ne rajoni e prizrenit ne lagjen arbana me fytyr nga jugu me nje pamje shum te bukur ka dy sallone 5 dhoma korideoret dhe mund ta shfrytezoni dhe tavanin nalt si dhoma esht e gjitha e kompletuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim