Shtepi NE QENDER TE QYTETIT

Shitet nga: Valdrin 10 Gsh 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shitet shtepia afer Lidhjes se Prizrenit,ne lagjen e quajtur Ralin.Trualli i ka 2.23 m2

Shtepia eshte e re e ndertuar ne vitin me leje ndertimi.I ka dy kate.Kati i pare eshte i leshuar me qera kurse kati i dyte ka 3 dhoma fjetjeje dy banjo nje sallon te madh dhe kuzhine e ballkon.

Gjithashtu e ka edhe pllaken e katit te trete,pra ne rast te vendosjes se vazhdimit edhe per nja kat pllaka eshte e gatshme veten zhvendoset kulmi dhe qiten muret.

Shtepia ka edhe obor prapa rreth nje ari,te pershatshme per bahce.

Lokacioni i shtepise dhe vete shtepia jane shume te pershtashme per jetese ne qytet dhe ofrohen me nje cmim te arsyeshem.

Falemnderit per kohen tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim