Shtepi Ne Prizren

Shitet nga: ibrahimi 27 Krr 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shes shtepin afer tenis klubit.Shtepia ka podrum,kati perdhes dhe kati i par,podrumi ka garazh dhe 2 dhoma,perdhesa ka salloni 30 m² , kuzhina 27 m², kati i par 3 dhoma te fjetjes dhe gjithsej shtepia i ka 3 banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim