Shtepi afer Sh.F.Lek Dukagjini 110m2. SHITET

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 17 Mar 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet shtepia me 5-ari oborr e cila gjendet 40m prej sh,f,Lek Dukagjini. Shtepia eshte e banueshme dhe eshte ne gjendje te mire, pronari Boshnjak dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese me hipoteke si dhe Listen Poseduse. Per me teper info-kontakte ne Num e meposhtem...

Mob-Viber-WhatsApp
+386 49607074

+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej;
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim