Shtepi afer rrethit ne Bazhdarhane e gatshme per..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 23 Shk 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Shtepia me 2ari truall ne lagjen Bazhdarhane afer rrethit. shtepia eshte e banueshme dhe plotson te gjitha standardet moderne. eshte e pershtatshme edhe per hapjen e qdo lloji te lokaleve afariste... Pronari Boshnjak dhe posedon te gjitha Dokumentet perkatese me Listen Poseduse...
Per me shume INFO na Kontaktoni ne Num tane...
Mob-Viber ;
+386 49607074
+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej ;
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim