Shtepi afer shkolles Lek Dukagjini

Shitet nga: Luan 25 Sht 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shiten dy shtepi ne rrugen Fahredin Hoti afer shkolles Lek Dukagjini,jane te regulluara mbranda ne teresi dhe jane te banueshme, ne katin e pare kan sallon kuzhine dhe banjo, ne katin e II kane 3 dhoma edhe banjo, ne nen kulem kan nga 3 dhoma,secila shtepi ka nga 3,3 ari vend,dhe jane te ndara me mure mund te shiten edhe veq e veq,

Per informata,

044 691 133
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim