Shtepi e Re e Gatshme per Banim,350m2, me 2,20 a..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group Dje 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Shtepia e Re e gatshme per Banim e cila gjendet afer Sh.M.Mjeksise ne Bazhdarhane. Shtepia eshte ne 3-kate, 350m2 me Oborr para dhe mrapa, eshte e ndertuar qe 1-vit. Pronari Shqiptare dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese me Liste Poseduse... Per me shume INFO na kontaktoni...
+386 49607074

+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej;

Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim