Shtepi e Vjeter 1-Kateshe L,Qylhani SHITET

Shitet nga: Xeni Real-Estate GROUP 17 Mar 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja Qylhani
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shitet Shtepia e Vjeter 1-Kateshe e cila gjendet ne Lagjen Qylhani...
Shtepia ka 60m2 Banim me Total prej 0,75-Ari Truall, eshte Perreth Rruges kryesore te Qylhanit, dhe e Pershtatshme per qdo lloji te Ndertimit apo Lokaleve Afariste.
Pronari Serb dhe posedon te gjitha Dokumentet perkatese me Listen Poseduse...

Per me shume INFFO na Kontaktoni ne Num tan Tel-Vib
+386 49607074 +377 44 431 541 +381 38736252 Zyre-Office

Shitet Prej
Xeni Real-Esate GROUP
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim