Shtepi me 2,40 Ari Truall afer lagjes Ortakolle,..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 12 Pri 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

78 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Shtepia e vjeter por e banueshme e cila gjendet afer lagjes Ortakolle saktsishte afer ish EuroMarket tani FruktallMarket. Shtepia eshte me 2,40 Ari Trualle, e pershtatshme per banim dhe me dokumente te rregullta me Pronar Serb... Per me shume INFO na kontaktoni ne Num tane te Tel apo Viber-WhatsApp

+386 49607074
+381 38736252 Zyre-Office.


Shitet prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim