Shtepi me 2.50-ari Truall, 450m2 ne Lagjen Bazhd..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group Sot 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Shtepia prej 450m2 me 2,50-ari oborre e cila gjendet afer qerdhes se femijeve Yllka ne Bazhdarhane. Shtepia eshte ne 4kate e mobiluar dhe permbane ne vehte 4-dhoma gjumi, 3-kuzhina me terpezari, 3-sallona apo dhoma ditore, 3-banjo dhe secila dhome me terase ne vehte. Poashtu Shtepia posedon oborrin para dhe mrapa dhe eshte e pershtatshme per banim dhe per hapjen e qdo lloji te Lokaleve. Pronari Shqiptare dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese me Liste Poseduse. Pranojme edhe ndonje kompenzim te qdo lloji, Per me shume INFO na kontaktoni. . .
Mob-Viber
+386 49607074

+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim