Shtepi me 2 ari trualle ne lagjen Ortakoll,afer ..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group Dje 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Shtepia me 2=ari oborr e cila gjendet afer Q.T.ABI ne Pz. Shtepia eshte extra e rregulluar dhe perbushe te gjitha kushtet me komoditet te gjere dhe me hapesire te mjaftueshme. Pronari Shqiptar dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese me Liste Poseduse. Per me shume INFO na kontaktoni ne numrin tone. . .
Mob-Viber-WhatsApp


+386 49607074
+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim