Shtepi me 3-Ari Lagjja Tusuz

Shitet nga: Xeni Real-Estate GROUP 17 Mar 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Adresa: Lagjja Tusuz Pz
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prizren
Shitet Shtepia e gatshme per Banim e cila gjendet ne Lagjen Tusuz. Shtepia eshte ne 3-Kate me 220m2, dhe permban ne vehte... Sallona-2, Kuzhina-2, Dhoma te Gjumit-3, Banjo-3, si dhe qdo Dhome e Sallon ka Terasat me pamje e hapesire te mjaftueshme...
Shtepia eshte prone Private me pronar Shqiptar, i cili posedon te gjitha Dokumentet perkatese me Listen Poseduse.
Pranohet edhe qdo Lloji i Kompenzimit apo ndrrimit...

Per me shume INFFO na Kontaktoni ne Num tan Tel-Viber-WhatsApp

+386 49607074 +386 49310910 +381 38736252 Zyre-Office

Shitet nga
Xeni Real-Estate GROUP
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim