Shtepi me 4,70-Ari ne Qender te Qytetit SHTERVAN..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group Dje 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet Shtepia me 4,70-Ari Truall e cila gjendet ne Qender te Qytetit ne Shatervan, saktsishte afer Shkolles se Muzikes Lorenc Antoni...
Shtepia eshte e Banueshme ne gjendje te rregullte, plotesone te gjitha kushtet per jetese dhe ka Oborrin me pamje ne te gjitha pjeset e Qytetit... Pronari Serb dhe posedon te gjitha Dokumentet perkatese me Listen Poseduse.
Per me shume INFO na Kontaktoni...
Mob-Viber
+386 49607074

+381 38736252. Zyre-Office

Shitet Prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim