Shtepi me 4-Ari Truall ne lagjen Jeta e Re SHITET

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 19 Mar 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR   175 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Shtepia ne 3-Kate e Mobiluar e me 4-Ari Trualle e cila gjendet ne Lagjen Jeta e Re. Shtepia eshte e Banueshme, permbane ne Vehte 2-Sallona, 3-Dhoma Gjumi, 2-Kuzhina ne qdo kat si dhe Banjot e Terasat ne qdo Dhome... Shtepia ka Oborrin e gjere, Garazhen dhe eshte e Gatshme per Banim. Pronari Shqiptare dhe posedon te gjitha Dokumentet perkatese me Listen Poseduse... Qmimi i Negociushem...
Per me shume INFO na Kontaktoni. . .

Mob-Viber
+386 49607074

+381 38736252 Zyre-Office

Shitet Prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim