Shtepi me 5 ARI Truall afer S.Autobuseve SHITET

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 21 Shk 07:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Shtepia prej 220m2 e cila gjendet afer S.Autobuseve ne Pz. Shtepia eshte e ndertuar ne 2008 dhe permbane kete Renditje te Dhomave..
Kati 1re, Sallonin, Kuzhinen, Koridorin me Trepezari dhe banjon.
Kati 2te. 3-Dhoma te Gjumit me Terasat si dhe Banjon.
Ne kuader te Oborrot prej 5-Ari gjendet edhe Shtepia e Vjeter por e Banueshme...
Pronari Shqiptar dhe posedon te gjitha Dokumentet perkatese me Listen Poseduse.
Per me shume INFO na Kontaktoni ne Num tane te Tel-Viber
+386 49607074


+381 38736252 Zyre_Office


Shitet prej Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim