Shtepi me 5 ari truall

Shitet nga: A.L. 07 Qer 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet 5 ari truall me 2 shtepi ne lagjen "At Gjergj Fishta" ne qender te Prizrenit.

Prona gjendet (2 minuta ecje) afer ambulantes, (3 minuta ecje) afer shkolles fillore "Lidhja e Prizrenit" dhe (6 minuta ecje) afer qendres se Shadravanit.

Njera shtepi eshte e vjeter, ndersa shtepia tjeter eshte e gatshme per banim, por nuk leshohen me qera! Shtepia e banueshme ka kuzhinen, banjon, dy dhoma dhe daljen ne kopsht me siperfaqe mbi 4 ari (total 5 ari). Prona eshte ideale per ndertime sipas nevojes - pa kufizime, ose per ndertim kolektiv. Per me shume, shih pershkrimet (hartat) e bashkangjitura, ose kontakto nga ora 10:00 – 20:00.

Pronari +47 47 622339 (Viber), ose info +377 44 639 889
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim