Shtepi me 5 ari trullë

Shitet nga: arsim 14 Pri 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shtepia i ka sallon kuzhine kater dhoma gjumi dhe nje banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim