Shtepi me Dy Lockale L,Tabahane SHITET

Shitet nga: Xeni Real-Estate GROUP 21 Pri 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

275 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Adresa: Tabahane
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shitet Shtepia e Banueshme ne 2-Kate me 3,30 Ari Oborr e cila gjendet saktesishte mrapa S.Autobuseve perballe Sh.F.Emin Duraku.

Shtepia eshte ne gjendje shume te Rregullte, parmban ne vehte disa Dhoma Gjumi e Sallona me Terasa, Ka Dy Rruge Kryesore dhe ne kuader te Shtepise jan dhe 2-Lockale te cilat jan ne Funksion per Cdo lloji te Bisneseve Afariste.

Pronari Shqiptar dhe Posedon te gjitha Dokumentet Perkatese me Listen Poseduse. Per me shume INFFO na Kontaktoni ne Num tane Tel-Viber

+386 49607074 Zyre Office +381 38736252

Shitet nga Agjensioni per Patundshmeri

Xeni Real-Estate GROUP

Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim