Shtepi ne Lagjen Dardania me 2 Ari Truall. SHITET

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 17 Mar 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Shtepia e cila gjendet ne Lagjen Dardania afer market Dema...
Shtepia eshte rishtas e ndertuar me 2-Ari Oborr, ne 2-Kate dhe permbane ne vehte...
Dhoma Gjumi-3, Sallonin, Kuzhinen, Banjo-2, si dhe Terasat, eshte e gatshme per Banim dhe ploteson te gjitha kushtet me Komoditet te mire...
Pronari Shqiptare dhe posedon te gjitha Dokumentet perkatese me Listen Poseduse...
Per me shume INFO na Kontaktoni ne Num tane
Mob-Viber
+38649607074


+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosive
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim