Shtepi ne Lagjen Ortakolle me 3-Kate, 1.80-Ari ..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 17 Mar 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Shtepia me 1,80-Ari Trualle e cila gjendet ne Lagjen Ortakolle afer Sh.F.Abdyle Frasheri...
Shtepia eshte e Banueshme 300m2 me 3-Kate, e pershtatshme si per Banim ashtu edhe per ushtrimin e ndonje aktiviteti tjeter Bisnesore...
Pranohet edhe ndonje kompensim i mundshem...
Pronari Shqiptare dhe posedon te gjitha Dokumentet e nevojshme me Listen Poseduse...

Per me shume INFO na kontaktoni. . .

+381 38736252 Zyre-Office, lagja Ortakolle P.Numer, afer Sh.F.Abdyle Frasheri...
+386 49607074 Mob-Viber-WhatsApp
.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim