Shtepi ne Prizren ne lagjen Ortakoll

Shitet nga: Agron Dje 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shtepia ka bodrumin 100m2 ne bodrum eshte dhe garazhda per veture ke banjon , kuzhinen dhe nje dhome, kati ipare 100m2 dy dhoma kuzhina koridori banjo dhomat jane 6 me 4 kati i dyte 100m2 jan tri dhoma dy te mdhaj njera eshte ma e vogel dhe banjo ,e koridor shkallet jan nga mbrenda deri ne tavan poashtu ne tavan keni gypat per kuzhine dhe banjo,eshte afer shkolles afer emergjences eshte i afert me te gjitha cka i nevoitet nje familjeje ,ke perpara oborr,ke mbrapa oborr,ke gjelbrim te cilat mund ti shohesh ne qofte se jeni te interesuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim