Shtepi ne Prizren

Shitet nga: Arben 27 Shk 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet shtepia dy kateshe ne rrugen e Ulqinit ne Prizren e gatshme per banim dhe shume e pershtatshme per nje familje. Shtepia shitet vetme per arsye se nuk eshte e mjaftueshme per dy familje. Shtepia ka kete strukture: sallon, kuzhine, 2 dhoma te fjetjes, banjo, koridor, shpajze, depo.
Shtepia gjendet ne nje mes shume te qete dhe ka uje 24 ore.
Presim vetem ofertat serioze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim