Shtepi ne Prizren

Shitet nga: Adem 25 Tet 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shtepia ka 360 metra katror
qmimi me marrveshje
shtepia gjendet ne lagjen bajram curr
afer shkollave dhe asht e bane meremet(e banushme)
me standarde evropiane.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim