Shtepi ne Prizren

Shitet nga: Bajram 10 Shk 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes shtepit ne rrugen Jusuf Gervalla shtepit gjenden afer pishines T&A shtepit posedojn uje kanalizim dhe rrym shtepit kane plan modern . Shtepit kan nga 3 ari vend .Bej nderrim me truall si dhe ndertim objekti .Pagesa mund te behet dhe me rata
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim