Shtepi ne Prizren

Shitet nga: Nurten.bilurdagi 06 Pri 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet shtepia ne qender te qytetit ne prizren.larg shadervanit 5min gjendet mbrapa gjamijese se emin pashes. Shtepia i ka 3 dhoma me podrumi. Eshte dy katshe e banueshme si dhe posedon nje pjese te oborit. Te interesuar te lajmrohen ne tel qmimi Siipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim