Shtepi ne Prizren

Shitet nga: MEJDI OLLURI 28 Nën 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: RUGA JANINA PETRO MARKO
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
SHTEPIA ASHT DY KATSHE NE KATIN E POSHTME I KA SALLON E KUZHIN BASHK NJE DHOM TE FJETJES BANJO NE KATIN E DYT I KA TRI DHOMA DHE BANJO ME PLLAKA KORIDORET JAN TE SHTRUAR ME MERMER ME GILINDERA ASHT E IZOLUAR DHE NE REGULL PER BANIM JU MIRPRESIM I KA TRI ARI VEND DHE E KA MURIN RETH SHTEPIS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim