Shtepi ne Prizren

Shitet nga: Edis 06 Nën 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shes shtëpin e ndertuar nga materiali i fortë me 3,6 ari sipërfaqe,shtëpia ka 2 kate gjysëm bodrum ,ka 5 dhoma dhe dy banjo. Shtëpia gjindet ne lagjen jeta e re dhe është shumë e pershtashme per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim