Shtepi ne Prizren

Shitet nga: agim 27 Dhj 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Xhevat berisha nr 2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shtepia ka 5.5 ari truall dhe posedon te gjitha dokumentet e nevojshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim