Shtepi ne Prizren

Shitet nga: Shiten shtepiat 23 Dhj 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren

Shes kater shtepi,te gjitha njeheresh ose nje nga nje. Shtepit secila ka nga 3.27 ari, jan te ndertuara me material te fort dhe te kohes . Trualli eshte ne emer tone dhe mund te perkthehet menjeher. Trualli ka infrastuktur komplete si uje, rrym,uje per ujitje,,kanalizim dhe rrug te pershtatshme. Ja si duket shtepia ne finale .
Shtepia e renditur ne fund eshte shitur, kan ngel edhe tri shtepi per tu shit .Me ne mund te kontaktoni edhe ne zvicerr ne numrin +41797967282.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim