Shtepi ne Prizren

Shitet nga: Tahir Rrezja 07 Shk 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Tamil Shala
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prizren
Shes shtepine 2 kat te gatshme per banim. Kati i 1 - dy dhoma dhe nje sallon (me kuzhine ) dhe kati i 2 njejte me nga 100 m2 kati te shtruara me parket . 3 ari vend e shtruar me kocka dhe gjelbrim ndersa shtepia eshte e izoluar dhe e ngrohte. Shtepia gjendet ne afersi te fushes se tenisit, rruga Tamil Shala. Çmimi sipas marreveshjes. Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim