Shtepi ne Prizren nga 3 ARI

Shitet nga: Agroni 27 Sht 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shtepiat ne shitje gjinden ne lagjen Faredin Hoti
shtepiat jan dy kat e gjys . Ne katin e par
nje sallon 10 me 5 nje kuzhin nje banjo dhe nje shpajz ndersa ne
katin e dyt tri dhoma nje banjo dhe nen kulmi eshte I hapur sipas nevojes
Shtepiat posedojn nga tri 3 ARI vend

Çmimi I volitshem ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim