Shtepi ne Prizren

Shitet nga: Mehmet Shukolli 12 Gsh 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shitet shtëpia në lagjen Ortakoll në Prizren , me 4 dhoma gjumi , 2 Kuzhina , 2 Banjo , Salon të ditës , dhe Garazhë . Ka 3.1 ari vend .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim