Shtepi ne Prizren

Shitet nga: ilir 11 Shk 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Rr: Kosova Nr:17
Sipërfaqe: 308 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prizren
shtepia gjendet ne bazhdarhane ne rugen kosova (afer ish pazarit te djathin) si dhe nuk eshte ne gjendje per te banuar ( sic shifet edhe ne foto ) dhe i ka 3.08 ari vend

Cmimi: spias marveshjes ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim